Otomerkezi.net Garanti, üretici garantisi bitmiş otomobilinizi arıza durumlarına karşı güvence altına alan bir garanti paketidir. Otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını
sağlayan Otomerkezi.net Garanti, ikinci el garanti ürünleri gibi otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Otomerkezi.net Garanti otomobilinizin motor ve şanzıman gibi kritik parçalarını güvence altına alan bir garanti paketidir.

Otomerkezi.net otomobil garanti paketi, arıza durumlarında otomobilinizdeki kapsam içerisindeki parçaların onarımı işçiliğini de sağlar. Üstelik bu onarımlar yüksek mekanik tecrübesine sahip teknik personeller tarafından gerçekleştirilir. Otomerkezi.net Garanti otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlarken, otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Otomerkezi.net Garanti aşağıdaki araçları garanti altına alır:

  • Binek Araç ve Hafif Ticari Araç: En fazla 8 yaş ve 160.000 km’de
    Otomerkezi.net Garanti‘nin sağladığı hizmetlerden yararlanabilmek için binek ve hafif ticari aracınızın 8 yaşını aşmamış ve 160.000 kilometreyi geçmemiş olması gerekmektedir.

Otomerkezi.net Garanti’nin garanti süresi aşağıdaki durumlarda sona erer:

  • Binek Araç ve Hafif Ticari Araç: 12 ay / 15.000 km (hangisi önce dolarsa)
    Otomerkezi.net Garanti binek ve hafif ticari aracınız için 1 yıl ya da 15.000 kilometreye kadar koruma sağlarken, aracınızda oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızaların riskine karşı sizleri korumaya alır.