Hemen Sat Merkezi ile bulunduğunuz noktadan aracınıza teklif alabilirsiniz. Seçeceğiniz ekspertiz noktasından randevunuzu anında alalım, ekspertiz neticesinde sizlere nihai teklifimizi sunalım.


*Hemen Sat Merkezi ile sunulan teklifler öngörü niteliğindedir. Otomerkezi alım kriterlerine** uymayan araçları satın almama hakkını muhafaza eder.

**Otomerkezi, Hemen sat merkezi hizmeti ile aşağıda kriterlere uymayan araçların satın alma işlemlerini gerçekleştirmez.

  • 200.000 km üzerindeki araçlar
  • Tramer kaydı 30.000 TL’yi geçen araçlar
  • Tavanında boya ya da değişim olan araçlar
  • Ağır hasar kaydı ya da şasi işlemi olan araçlar
  • Motor, kaporta ya da şasi modifikasyonuna tabi tutulmuş araçlar
  • Distribütör çıkışlı olmayan araçlar
Hemen Sat Merkezi’nin teklifini beğendim,
ne yapmam gerekiyor?

Sizlerle teklifimiz hakkında görüşlerinizi almak, aklınızdaki tüm sorularınızı yanıtlamak üzere en geç 24 saat içerisinde iletişime geçeceğiz. Görüşmemizde her türlü ayrıntı hakkında bilgi paylaşacağız. Dilerseniz merak ettiklerinizi cevaplamak için 0850 340 34 25 numaralı hattan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Hemen Sat Merkezi’nin teklifi
ne kadar süre için geçerli?

Otomerkezi Hemen Sat Merkezi’nin alım kriterlerine uyan araçlara sunulan teklif 7 gün süresince geçerlidir.
Ekspertiz randevusu
nasıl alabilirim?

Teklifimiz sonrasında sizi arayacak olan satın alma uzmanımız size en uygun zaman ve yakın lokasyondaki ekspertiz noktası için randevunuzu oluşturacaktır.
Ekspertiz noktalarınız
hangi illerde var?

Otomerkezi.net bayilerinin olduğu 24 nokta ve Tüm Türkiye’de mobil ekspertiz hizmetimiz bulunmakta
Ekspertiz randevusu ve satış süreci için
yanımda neler olmalı?

Aracınızın ruhsatı, yedek anahtarı, muayene evrakı, araç kitapçıkları ve servis bakım kâğıtlarının yanınızda olması gereklidir.
Aracıma sunulan son fiyat
ne zaman ve neye göre veriliyor?

Otomerkezi Hemen Sat Merkezi sisteminden giriş yaptığınız aracınız ekspertiz sonrasında, boya, değişen, hasar kaydı gibi durumları göz önünde bulundurarak, güncel dönem piyasa şartlarına göre nakit alım bedeli, alanında uzman ve deneyimli personel tarafından belirlenir.
Ödeme nasıl yapılacak?

Noter satışından sonra araç ödemesi çalışma saatleri içerisinde alıcının hesabına 15 dk. içerisinde yatırılır. Araç sahibi dışında başka bir kişinin hesabına ödeme yapılmaz.Yasal Metin

Aracınıza sistem üzerinden verilen teklif, INDICATA tarafından yapılan pazar analizi sonucu oluşturulmuştur. Teklif, tarafınızdan girilen araç özellikleri dikkate alınarak, bugünkü pazar koşullarına göre ortalama fiyat olarak belirlenmiştir. Aracınıza yapılacak detaylı inceleme ve ekspertiz sonucunda, söz konusu tekliften daha düşük/yüksek fiyat verilmesi mümkündür.


Yukarıda belirtilen kriterler dâhilindeki araçlar için verilmiş olan teklifler 7 gün için geçerlidir.

Hemen Sat Merkezi ifası sırasında doğrudan ya da Indicata üzerinden Otomerkezi.net (Sönkar Otomotiv İnşaat San.ve Tic.Ltd.Şti) ile paylaşacağınız kişisel verileriniz Otomerkezi güvencesinde Otomerkezi veri gizliliği politikasına ve yasalara uygun şekilde saklanarak işlenecek ve kullanım amacına bağlı olarak aktarılabilecektir.