Otomerkezi A.Ş. stoklarındaki araçların hepsi ekspertiz ve uzman ekibimiz tarafından kontrol edilerek satın alınır ve tüm sorumluluğunu Otomerkezi A.Ş. üstlenir. Bu sayede aldığınız otomobil kontrol edilmemiş başkasının aracı olarak değil Otomerkezi A.Ş.’nin kendisinden satın aldığınız otomobil olur.

Otomerkezi A.Ş.’den almış olduğunuz tüm araçlarda Motor-Mekanik Garantisi, Orijinal Kilometre Garantisi, Yedek Anahtar Teslim Garantisi ve Ekspertiz Garantisi bulunmaktadır. Bu garantiler ile 2.el araç alırken kötü sürprizler ile karşılaşmazsınız. Ayrıca opsiyonel garantilerimiz olan 90.gün iade opsiyonu ve İlave Lastik garantisi gibi birçok imkân ile sizi ve aracınızı düşünürüz.

Sunduğumuz güler yüzlü hizmet ile 360 derece çözümlerimiz olan Kredi, Sigorta ve Garanti ile ‘’ikinci elde bir adım öndesiniz’’.

Aradığınız aracın ihtiyaçlarınıza göre belirlenmesinin ardından seçenekler güler yüzlü ve uzman satış danışmanlarımız ile birlikte incelenir.

Karar verdiğiniz aracın kişiye özel ödeme şartlarının belirlenmesiyle kredi-finans departmanımızdaki uzman personelimiz ile birlikte kredi-ödeme işlemleri tamamlanır.

Teslimat ekibimiz sizlere eşlik eder ve satış işlemleri için notere geçilir. Siz işlemleri tamamlama aşamasındayken yıkama ekibimiz tarafından aracınız kuaför/pasta cila işlemleri için hazırlanma aşamasını tamamlar.

Aracınızı satmak için Otomerkezi A.Ş.’e geldiğinizde vermiş olduğunuz ekspertiz ve hasar kayıt bilgilerine göre sizlere ön fiyat çalışması yapılır. Ön fiyat sonrası aracınıza detaylı ekspertiz yapılarak nihai fiyat belirlenmiş olur. Anlaşılan fiyat satış işlemleri yapıldıktan sonra banka hesabınıza ödenir. Nakit veya takasa aldığımız araçlarda herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmez.

Otomerkezi A.Ş.’de her araç için verilen 3 sabit garantinin yanında 2 de opsiyonel garanti olmak üzere toplam 5 adet garanti hizmeti verilmektedir. Bu garantiler 2.el alırken en çok dikkat edilecek konular olup kafanızda soru işareti kalmadan sizler için kontrol edilmiştir.

Bizlerden aldığınız her araç için verilen garantiler uzman ekibimiz tarafından özenle incelenerek verilir. Her araç için verilen garantiler Motor-Mekanik Garantisi, Orijinal Kilometre Garantisi, Ekspertiz Garantisi ve Yedek Anahtar Garantisidir.

Opsiyonel garantilerimiz ise müşterilerimizin 2.el alırken talepleri dikkate alınarak özel olarak hazırlanmıştır ve 2.elde sadece Otomerkezi A.Ş.’de bulunmaktadır. Opsiyonel garantiler belirlenen şartlara uygun tüm araçlarda uygulanabilir. Bu garantiler 90.gün iade opsiyonu ve İlave Lastik Garantisi’dir.

Satış işlemleri ve kredi işlemleri gün içerisinde tamamlanabilmektedir. Noter işlemleri sırasında siz işlemleri tamamlama aşamasındayken yıkama ekibimiz tarafından aracınız kuaför/pasta cila işlemleri için hazırlanma aşamasını tamamlar ve aynı gün aracınız teslim edilir.

Otomerkezi A.Ş. tüm mağazalarında müşterilerine 360 derece hizmet sunar. Bu hizmetler içerisinde Kredi departmanımız dilediğiniz araç için 48 aya kadar başvuru imkânı sağlar. 12 Banka ile çalışmakta olup prosedürlerden uzak, hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarlar.

Grup şirketimiz bünyesinde kaliteli sigortacılık hizmeti sunma amacıyla kurulan ENKAR Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sigorta sektörüne öncülük eden köklü sigorta şirketlerinin acentelik faaliyetlerini tam yetkili olarak yürüterek müşterilerimize sigorta hizmetlerinde alternatifler ve fiyat avantajı sağlar.

Otomerkezi A.Ş. almış olduğunuz tüm araçlarda motor-mekanik garantisi sunar. Bu hizmetin süresi bittiği takdirde yenileme hizmetini şubelerimizden yapabilirsiniz.

İnternet sitemizden aracın detay sayfasında ilgili bilgileri bulabilir, ilgili Satış Temsilcilerimize direkt olarak e-posta gönderebilir, telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İlgilendiğiniz araçla ilgili daha detaylı soruları yöneltebilirsiniz.

Hayır, Otomerkezi A.Ş. Garanti 12 Ay ile sınırlı değildir. Sizlere verilen ilk garanti Otomerkezi A.Ş. tarafından hediye edilir ve 12 ay sonra ücret karşılığında 3 kere daha aracınıza Garanti alabiliyorsunuz. İster aracı almadan isterseniz teslim aşamasında garanti sürenizi uzatma imkânınız bulunmaktadır. Detaylı bilgiye satış danışmanlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Otomerkezi A.Ş.’den aldığınız araçları dilediğiniz zaman geri satmak hakkınız bulunmaktadır. Aracı tekrar satmak istediğinizde satın alma departmanımız alım fiyatını sizlerle paylaşır, onaylamanız durumunda aynı gün satın alma işlemleri gerçekleşerek ödeme hesabınıza yapılır. Aracı daha önce Otomerkezi A.Ş.’den aldıysanız aracı konsinye (Aracı sergileyip ödemeyi ise saracın satışından hemen sonra yapmak) alarak Otomerkezi A.Ş. güvencesiyle satışa koyabilirsiniz.

Evet. Garanti Belgesi araç sahibine, ama garanti araca verilir. Garanti süresince sahibinin kim olduğu değil Otomerkezi A.Ş.’den satılmış olması önemlidir. Garantinin aracınızla devredilmesi özelliği satmak istediğinizde size ekstra avantaj sağlar.

Trafik Sigortaları Bilgi Merkezi (SBM) tarafından alınan bilgiye göre tramer (hasar) kayıtları bilgisi müşterilerimiz ile paylaşılır. Bu sistem tüm sigorta bilgilerinin toplandığı bir veri deposudur. Tramer sorgulama yaparak herhangi bir araca ait sigorta işlemleri görülebileceği gibi aracın ağır bir hasarı olup olmadığını kontrol edebilir, kaza bilgilerini takip edebilirsiniz.