Otomerkezi.net'ten alınan tüm araçlarda TÜV SÜD onaylı Ekspertiz Hizmetimiz Başladı!

Otomerkezi.net ‘in 2.el otomobil ticaretine sunmuş olduğu kaliteli, doğru ve tarafsızlık ilkesi ile hizmet anlayışına bir yenisi daha eklendi!

Otomerkezi.net’den alınan tüm araçlarda TÜV SÜD D-Expert tarafından ekspertiz hizmeti ayağınıza geliyor! Otomerkezi.net’den 2.el otomobil alan tüketicilerin doğru, tarafsız ve güvenilir ekspertiz hizmetine ulaşabilmelerini sağlayan en yeni hizmetimiz başladı!

Oluşabilecek tüm risklere karşı almış olduğunuz aracınızı olduğu yerden hareket ettirmeden TÜV SÜD D-Expert uzman ekipleri tarafından ekspertiz hizmetini satın alabilirsiniz.

TÜV SÜD D-Expert Türkiye’de kurumsal firmalara ve son tüketiciye uluslararası tecrübesi ile bağımsız, tarafsız ve profesyonel ikinci el araç ekspertiz hizmeti vermektedir. Deneyimli ve profesyonel ekspertiz uzmanları tarafından en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanılarak hazırlanan TÜV SÜD D-Expert İkinci El Araç Ekspertiz Raporu, araç durumu ile ilgili kesin ve ayrıntılı bilgilendirme sunar ve objektif ekspertiz hizmeti ile alıcı ve satıcı arasındaki güveni sağlar.

Detaylı bilgiyi 0216 338 38 38 veya otomerkezi@otomerkezi.net adresinden alabilirsiniz.