Oto Merkezi‘nde, her marka ve modeldeki 5 yaşa kadar araçlarda, Koç Finans ‘ın cazip ödeme seçenekleriyle 48 aya varan kredi* imkanları sunulmaktadır. Müşterilerin tüm kredi işlemleri Oto Merkezinde bulunan Oto Merkezi kredi uzmanları tarafından güvenle gerçekleştirilirken;

Oto Merkezi müşterileri de prosedürlerden uzak, hızlı ve zahmetsiz bir biçimde araç sahibi olmanın ayrıcalığını yaşarlar.Müşteri ihtiyaçları belirlenerek kişiye özel finansal çözümler sunulan Oto Merkezi Finans sisteminde; Koç Finans kredi uzmanları, Oto Merkezi müşterilerinin beğendikleri araca en uygun yoldan ve en kısa sürede sahip olabilmelerini sağlamakta; kredi başvurularını takip ederek hızla sonuçlandırmaktadırlar.

Oto Merkezi’n Koç Holding işbirliğiyle “tek noktadan hizmet” anlayışı sayesinde, müşterilerin beğendikleri araca sahip olabilmeleri için gereken tüm çözümleri Oto Merkezi‘n içerisinde bulabilmeleri sağlanmaktadır.

Otomerkezi.net, 12 banka ile anlaşmalı ve indirimli kredi oranlarıyla çalışmakla beraber;

  • * ING BANK
  • * KOÇ FİNANS
  • * ALJ FİNANS kredilendirme merkezidir.

15 yaşını doldurmuş araçlara da kredi fırsatı sunan Otomerkezi finans aynı zamanda kredi taksit oranlarını da 48 aya kadar çıkarmaktadır.

Oldukça elverişli faiz oranları sunan Otomerkezi Finans alanında uzman kredi danışmanlarıyla sizlere haftanın 7 günü hizmet sunuyor.

Kredi danışmanlarımıza ulaşmak için hemen 0216 385 38 38‘ı arayınız.