Oto Merkezi

             
               Oto  Merkezi 1983 yılında otomotiv sektörüne ikinci el araç alım-satımı ile başlamıştır. 1992 yılınde KİA, 1994 yılında ISUZU, 1994 yılında SUBARU ve 2000 yılında CITROEN , 2011 yılında KARSAN-HYUNDAI TRUCK bayilikleriyle beraber günümüze kadar tecrübemizi arttırarak gelmiş bulunmaktayız. İlk ve en önemli gayemiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin memnuniyeti için en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

               1983 yılından beri birikim ve kalite kazanan Oto merkezi bu özellikleri müşterilere yansıtmak için büyük çabalar sarf etmiştir. Otomotiv sektöründe 50 yıla yakın deneyimimizle müşterilerimize güven vererek devam ediyoruz. İkinci el araç takası yaparken tüm olanakları genişletiyoruz. 15 dakika kadar kısa bir sürede ekspertiz onayı alarak raporları size sunuyoruz. İkinci el otomobil ticaretinde tüm hizmetlerimizi profesyonel ve tecrübeli ekibimizle güvenilir bir şekilde veriyoruz.

               Oto merkezi uzun yılların birikimi ve verdiği güvenle büyük adımlarla ilerlemektedir. İlerlerken her zaman kendimizi geliştirmeye daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Oto merkezine gelerek sizde araç alabilir veya aracınızı güvenli ve rahat bir şekilde satabilirsiniz.