Otomerkezi.net Motor-Mekanik Garantisi

Bu sistemin amacı; size sunulmuş olan garanti poliçesi süresi içerisinde meydana gelebilecek ve Otomerkezi.net ’in sunduğu garanti kapsamı içerisinde yer alan olası arızalar karşısında, aracınızı koruma altına almaktır. Aracınızın Otomerkezi.net Garanti’li olması satarken de sizin için fiyat avantajı getirecektir.

Otomerkezi.net tarafından sizlere 101 nokta ekspertizi yapılmış olarak sunulan otomobillerde bu hizmet ile binek veya hafif ticari aracınızı 1 yıl ya da 15.000 kilometreye kadar güvenceye alabilirsiniz. Otomerkezi.net mağazalarında bulunan ve binek otomobillerde 7 yaş / 150.000 kilometreyi aşmamış, hafif ticari otomobillerde ise 5 yaş / 200.000 kilometreyi doldurmamış tüm otomobillerde faydalanabilirsiniz

Üretici garantisi bitmiş veya devam eden otomobilinizi arıza durumlarına karşı güvence altına alan bir garanti paketidir. Otomobilinizde meydana gelen mekanik veya elektrik kaynaklı arızaların tespit ve onarımını sağlayarak otomobilinizde oluşabilecek beklenmeyen masrafların finansal yüklerine karşı sizi korumaya alır.

Otomerkezi.net Garanti kapsamındaki otomobillerimiz dışında olan ve Otomerkezi.net Garanti kapsamına girebilecek araçlarda da, Garanti hizmetimizden faydalanabilir, daha ayrıntılı bilgiyi Yetkili Satıcılarımızdan alabilirsiniz.

“İkinci Elde Bir Adım Öndesiniz“ sloganının bir parçası olan Oto Merkezi Garanti, yolculuğunuzun rahat geçmesi için en büyük güvencenizdir.

*Bu Garanti, yasal olarak Garanti belgesi ile satılmak zorunda olan mallara ilişkin 14 Haziran 2003 tarih 25138 sayılı Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik Hükümleri kapsamında değildir.