Sahibinden Satılık Oto , 2.el Araba Satılık Oto, İkinci El Araba İstanbul

İkinci El Araba Kredili Araba Satın Al,Kredili İkinci El Fiyatları

Araç Arama:

instagram faceee twiteer

Yeni Peugeot 3008 Teknik İncelemesi

Yeni Peugeot 3008 Teknik İncelemesi
Yeni Peugeot 3008 Teknik İncelemesi

Yeni Peugeot 3008 Teknik İncelemesi

Yeni Peugeot 3008 Teknik İncelemesi

2017 yılının en iddialı SUV modeli olacağı iddia edilen Yeni Peugeot 3008 modeliyle ilgili olarak tüm detaylar ortaya çıktı. Bu modelinin her yönden dikkatleri üzerine çekmesi beklenirken ilk olarak tasarımının büyük bir beğeni kazandığını ifade etmek yanlış olmayacaktır.

Yeni Peugeot 3008  göz önüne alındığında aracın 1.2 litre PureTech 130 HP benzinli, 1.6 litre THP 165 HP benzinli ve 1.6 litre 120 HP BlueHDi dizel motor seçenekleriyle satışa sunulduğu görülüyor.

Motor seçeneklerinin yanı sıra aracın dikkat çeken detayları arasında zengin donanım paketi seçenekleri de yer alıyor. Bu modeli ülkemizde Access, Active, Allure ve GT Line donanım paketleriyle satışa sunulduğu görülmekte olup birçok donanım paket farkı olmaksızın standart olarak sunuluyor olması da dikkatlerden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor.

Yeni Peugeot 3008 donanımı seçeneklerinde olduğu gibi motor seçeneklerinde de opsiyonların oldukça geniş tutulduğu görülmektedir. Tüm motor seçenekleri turbo ile desteklenmekte olup kullanıcıların tercihlerine göre 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik şanzımanla tercih edilebildiği teknik detaylar arasında yer alıyor.

Güçlü yapısına ve motor seçeneklerine rağmen bu modelin 4.0 litre ile 5,7 litre arasında yakıt tüketim değerlerine sahip olması Peugeot markasının ekonomik tüketim alanında geldiği noktayı en iyi şekilde gösteriyor.

Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Giriş Yap
  • Web Sitesi Tasarım Probay Medya®