Sahibinden Satılık Oto , 2.el Araba Satılık Oto, İkinci El Araba İstanbul

İkinci El Araba Kredili Araba Satın Al,Kredili İkinci El Fiyatları

Araç Arama:

instagram faceee twiteer

Otomerkezi GARANTİ

Otomerkezi GARANTİ

Oto Merkezi Garanti *; detaylı 101 Nokta kontrolünden geçmiş, en fazla 8 yaş/160.000 km.’nin içerisindeki araçlara sunulabilecek; 6 ay veya 1 yıl/sınırsız km için geçerli olan, Türkiye’deki ilk ikinci el garanti sistemidir.
Bu sistemin amacı; size sunulmuş olan garanti poliçesi süresi içerisinde meydana gelebilecek ve Oto Merkezi’nin sunduğu garanti kapsamı içerisinde yer alan olası arızalar karşısında, aracınızı koruma altına almaktır.
Oto Merkezi Garanti hizmeti, “Otomatik Garanti” ve “Opsiyonel Garanti” olarak iki ayrı kapsamda sunulmaktadır.

logo5 oto-merkezi-sertifika-e1428348054169

Oto Merkezi Opsiyonel Garanti ise, Otomatik Garanti kapsamına ilave olarak düşük bir fiyat farkı ödeyerek alabileceğiniz ve aracın elektrik-elektronik aksamı ile motor soğutma sisteminin ve çekiş sisteminin önemli bir kısmını teminat altına aldığınız 12 ay süreli en geniş Oto Merkezi Garanti kapsamıdır.
Oto Merkezi Garanti“li işareti olmayan, ancak Oto Merkezi Garanti kapsamına girebilecek araçlarda da, araç fiyatının üzerine belirli bir meblağ eklenerek Oto merkezi Garanti alma imkanınız mevcuttur.Oto Merkezi Otomatik ve Opsiyonel Garanti hizmet ve parça kapsamları ile ilgili daha ayrıntılı bilgiyi Yetkili Satıcılarımızdan alabilirsiniz.

 

Oto Merkezi ve çözüm ortağı TurAssist işbirliği ile istifadenize sunulan Oto Merkezi Garanti ile aracınızın yolda kalması riskini ortadan kaldırırsınız. Oto Merkezi Garanti hizmetine dahil olan Yol Yardım, arızanız kapsama girsin girmesin, sizi en yakın servis noktasına ulaştırır.

 

Garantinizin geçerliliğini koruması için aracınızın periyodik bakımlarının Oto Merkezi Yetkili Satıcı Servisleri veya araç markasının Yetkili Servisleri’nde yapılması gerekmektedir.
Aracınızın Oto Merkezi Garanti’li olması satarken de sizin için fiyat avantajı getirecektir.

İkinci Elde Bir Adım Öndesiniz“ sloganının bir parçası olan Oto Merkezi Garanti, yolculuğunuzun rahat geçmesi için en büyük güvencenizdir.

 

*Bu Garanti, yasal olarak Garanti belgesi ile satılmak zorunda olan mallara ilişkin 14 Haziran 2003 tarih 25138 sayılı Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik Hükümleri kapsamında değildir.

  • Giriş Yap
  • Web Sitesi Tasarım Probay Medya®