Sahibinden Satılık Oto , 2.el Araba Satılık Oto, İkinci El Araba İstanbul

İkinci El Araba Kredili Araba Satın Al,Kredili İkinci El Fiyatları

Araç Arama:

instagram faceee twiteer

Fiat Egea Teknik İncelemesi

Fiat Egea Teknik İncelemesi

Fiat EgeaDev İtalyan otomobil firması Fiat Egea konsept modeliyle gün yüzüne çıkarılan ve kısa bir süre içerisinde de Türkiye’de Fiat Egea, Avrupa pazarında Tipo model ismiyle satışa geçen araç son derece fazla bir ilgi görüyor. Tofaş Bursa Fabrikası’na yapılan 520 milyon dolarlık yatırımın bir sonucu. 40’tan fazla ülkede satılacak olan araç ismini Ege Denizi’nin İngilizcesinden alıyor.

İddialı ve modern bir tasarıma sahip olan araç ülkemizde hem dizel hem de benzinli motor seçenekleriyle satın alınabiliyor.  1,4 ve 1,6 litre hacimlerinde sunulan benzinli motorların yanı sıra 1,3 ve 1,6 litrelik dizel güç üniteleri de motor seçenekleri arasında yer alıyor.

Motor seçeneklerine göz atıldığında 95 HP ile 120 HP aralığında güç değerleri ile karşımıza çıkıyor. Giriş seviyesi olarak kabul edilen 1,4 litre hacmindeki benzinli motordan 90 HP güç elde edilirken, 1,6 litre hacmindeki dizel güç ünitesinden elde edilen güç değeri 120 HP olarak belirtiliyor.

Modern tasarımı, yüksek konfor standartları ve gelişmiş teknolojilerinin yanı sıra Fiat Egea modeli düşük yakıt tüketimiyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Modelin bünyesinde yer alan motor seçeneklerinin her birinin performans sorunu yaşatmadan az yakıt tüketimi sunuyor olması büyük bir beğeni topluyor.

1,4 ve 1,6 litre motor hacimlerine sahip benzinli güç ünitelerinin ortalama yakıt harcama değerleri sırasıyla 100 kilometrede 5,7 ve 6,3 litre olarak veriliyor. Dizel cephesinde sunulan 1,3 ve 1,6 litrelik güç ünitelerinde ise 4,1 ve 4,2 litrelik oldukça düşük yakıt tüketim değerleri dikkatleri çekiyor.

Yorum Yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Giriş Yap
  • Web Sitesi Tasarım Probay Medya®