Sahibinden Satılık Oto , 2.el Araba Satılık Oto, İkinci El Araba İstanbul

İkinci El Araba Kredili Araba Satın Al,Kredili İkinci El Fiyatları

Araç Arama:

instagram faceee twiteer

Alım Satım Süreci

Alım Satım Süreci

Oto Merkezi‘nde araç alım satım süreci, müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir.

Oto Merkezi Müşterileri, tamamen “müşteri odaklılık” prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulabilmekte;“beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı” ile Oto Merkezi ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Konforlu ve rahat bir ortamda, yorulmadan ve zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilmenin sağlandığı sürecin kapsadığı hizmetler ve kısa tanımları şu şekildedir:

Güvenilir Araç Alım-Satım Hizmeti
Oto Merkezi‘nde her araç, detaylı bir inceleme ve görünüm yenileme işleminden geçirilerek risksiz ve güvenli bir şekilde müşterilere sunulmaktadır.

101 Nokta Ekspertizi Hizmeti
Oto Merkezi‘nde tüm araçlar 101 nokta kontrolünden geçirilmektedir. Bu şekilde aracın geçmişi ve mevcut durumu tespit edilerek detaylı ekspertiz raporu sunulmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takip Hizmeti
Oto Merkezi’nde satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; Oto Merkezi’n uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde Oto Merkezi müşterileri araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.

Emanet Bırakma Hizmeti
Oto Merkezi müşterileri arzu ettikleri takdirde araçlarını satılmak üzere Oto Merkezi Yetkili Satıcıları’na bırakabilmektedir. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan araçların, Oto Merkezi’n uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; aracın sahibine ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Araç Görünüm Yenileme Hizmeti
Oto Merkezi’nde her araca iç-dış görünüm yenileme uygulaması yapılır. Araçların motor aksamından kaporta aksamlarına kadar detaylı şekilde temizlendiği bu süreçle, araçlar ilk günkü durumlarına yakın bir görünümle yeni sahiplerine sunulmaktadır.

Oto Merkezi – Online
Oto Merkezi Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulan araçlar, www.otomerkezi.net ve diğer Oto Merkezi Yetkili Satıcıları vasıtasıyla, tek noktada değil; Türkiye genelinde satışa sunulur;bu şekilde hızlı bir şekilde satılırlar.

Takas İmkanları
Oto Merkezi Müşterileri’ne, gerekli koşulların sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.

Özel Oto Merkezi Garanti Seçeneği
Oto Merkezi’nde gerekli kriterleri sağlayan araçlara “Otomatik” ve “Opsiyonel” olarak farklı garanti seçenekleri sunulmaktadır.

Daha detaylı bilgi için (216) 385 38 38 nolu Satış Destek Hattı’nı arayabilirsiniz.

  • Giriş Yap
  • Web Sitesi Tasarım Probay Medya®